Niang je poručio da će ostati u Milanu, te da ni u jednom trenutku nije pomislio da ode iz ovog kluba.
"Nikada nisam govorio o odlasku iz kluba niti sam pomislio na to. Ja sam fudbaler Milana. Veoma sam srećan ovde i želim da ostanem u Milanu. Želim da postanem važan fudbaler tima naredne sezone", rekao je Niang.
Podsetimo da su se za njegove usluge interesovali brojni timovi, a u prvom redu Everton, Leicester i West Ham United.
Niang je prošle sezone postigao pet golova za Milanu u 16 nastupa Seriji A.
Izvor: sportsport.ba
