Italijanski mediji su objavili da je rukovodstvo Milana odlučilo da pošalje Modića na pozajmicu u Bresciju, a u ovom italijanskom drugoligašu naš fudbaler bi se trebao zadržati u narednih godinu dana.
Modiću je ovo druga pozajmica otkako je došao u Milan. U poslednjoj je nosio dres Vicenze za koju je u protekloj sezoni nastupio u ukupno 13 utakmica.
U Milanu su uvereni da će Modić u Bresciji uspeti da se dokaže na najbolji mogući način i ujedno izboriti željenu minutažu.
Izvor: sportsport.ba
